Захист інформації – важлива складова сучасного світу

В останнє десятиліття багато фірм та компаній, бізнесменів та обивателів перейшли на електронний варіант спілкування, ведення справ та проведення операцій з грошима. Зараз за допомогою комп’ютера, телефону та інтернету можна робити багато речей:

  • Вісти документацію компанії;
  • Проводити платежі та виплати зарплат;
  • Зберігати гроші та контролювати накопичення;
  • Вести банківські операції та операції з грошима на різних сайтах та багато іншого.

При цьому засоби захисту часто нівелюються: зберігаються паролі в браузерах, встановлюються однакові паролі для різних систем і т.д. Тому головна характерна риса сучасності – це зростання кількості злочинів, розкрадання засекреченої інформації та грошові злочини. Згідно з отриманими результатами досліджень у цій сфері, за останній рік постраждало від зламів систем близько 60% опитаних. З них 18% втратили приблизно 1 мільйон доларів, а понад 60% близько 50 тисяч доларів. Більше, ніж 20% комп’ютерних атак були націлені на промислові секрети та отримання документів для конкурентів. Тому інформаційна безпека та захист інформації стає все більш актуальною та нагальною проблемою.

Які засоби захисту інформації використовують?

У компанії Інфотек для кожної організації визначаються різні форми захисту та різний обсяг захисту, оскільки її розмір залежить від величини фірми та інформації, якою вона володіє.

Що отримують клієнти, які звернулися до компанії Інфотек?

  • Гарантований та надійний захист інформації. Ми застосовуємо сучасну техніку, програми та апаратуру.
  • Відсутність проблем із самостійним встановленням захисту. Набагато краще, коли захист організовують професіонали з багатим досвідом.
  • Збереження фінансів та важливої ​​інформації від зовнішніх атак та конкурентів.
  • Професійний підхід та приємна співпраця.

Щоб надійно та ефективно захистити конфіденційні дані вашої компанії, звертайтесь до компанії Інфотек. Ми раді допомогти вам швидко і довго.

Якщо у вас виникли питання

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Залишіть свої дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом