Автоматизація та обслуговування 1 З підприємств – індивідуальне рішення для Вашого бізнесу

Ми пропонуємо комплексну автоматизацію бізнес-процесів з розробкою, впровадженням та обслуговуванням 1С для підприємств, незалежно від масштабів та сфери діяльності. Зусиллями наших співробітників ми забезпечимо техпідтримку програмного забезпечення на кожній стадії, навчимо персонал Вашої організації та надамо професійні консультації у сфері управління бухгалтерського обліку та оподаткування.

Кожне ПЗ згодом вимагає особливої ​​уваги фахівців у зв’язку з тим, що при експлуатації з’являються помилки, які можуть призвести до збоїв у роботі програмного комплексу, і як наслідок паралізувати роботу всієї компанії .

Найбільшої уваги вимагає складна та багатофункціональна програма 1С. Тому в наш час на ринку особливо популярна послуга обслуговування 1с підприємства. Ті, хто думає, що впровадивши 1С та навчивши співробітників користуватися програмою, і на цьому всі складнощі закінчуються, м’яко кажучи, помиляються. Якщо своєчасно не оновлювати сервіс і не вносити корективи, незабаром він перестане нормально працювати і настане час, коли потрібно розробляти нову систему. В результаті фірма зазнає колосальних збитків і втрачає дорогоцінний час.

 

 • Оновлення. З використанням системи виявляються недоліки і упущення розробників, оскільки все передбачити неможливо під час тестування. Сюди ще можна додати непрофесійність користувачів. Сукупність цих чинників призводить до збоїв у роботі системи. Тому так важливо обслуговування програми 1С та її оновлення.
 • Актуалізація. Обслуговування 1с бухгалтерії безпосередньо пов’язане із законодавчою базою, яка часто зазнає трансформацій (форми звітів, зміни в оподаткуванні тощо). І тому на підприємстві 1 С обслуговування має вестись регулярно разом із актуалізацією бази щодо законів України.
 • Доповнення. У процесі діяльності компанії може видозмінюватися або трансформуватися (нові послуги, товари тощо), тому необхідно розширювати або доповнювати функціонал програми.

Великі підприємства можуть дозволити тримати працівників у штаті, відповідальних за функціонування даної системи. Для дрібних та середніх компаній це буде не вигідно. Раціональним рішенням буде абонентське обслуговування 1С спеціалізованими організаціями, до яких належить компанія Інфотек.

1С: бухгалтерія – обслуговування. Виберіть для себе зручну версію та пакет

Ми пропонуємо послуги з встановлення та обслуговування 1С: 7.0, 8.0 версій. Вони всі є програмним продуктом з гарним функціоналом, кожна з яких має свої плюси, мінуси та можливості.

Для компаній, у штаті яких немає технічних фахівців, які знають 1С:8 – обслуговування включає повне адміністрування: консультацію та технічну підтримку для користувачів на кожному з етапів розробки та впровадження.

Кожен із наших замовників зможе підібрати оптимальний пакет на 1С обслуговування, ціна якого залежатиме від кількості користувачів, стану системи, бази даних, модифікації, переліку послуг.

 

 • Встановлення продукту з нуля.
 • Тестування, налаштування прав доступу.
 • Доступні консультації щодо роботи сервісу для персоналу.
 • Оновлення, актуалізація та доопрацювання системи.
 • Регламентні технічні роботи.
 • Повне адміністрування.
 • Термінове вирішення завдань при збоях у роботі ПЗ.
 • Щоденне/щотижневе резервне копіювання бази.
 • Контроль коректності операцій у базі.
 • Віддалене обслуговування 1С тощо

Остаточний перелік послуг узгоджується в індивідуальному порядку та додається до договору.

Якщо у вас виникли питання

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Залишіть свої дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом