Якщо вас немає в Інтернеті, вас немає у бізнесі

(Білл Гейтс)

Створення веб-сайтів. Індивідуальне рішення під ключ

Багато підприємців стикається з проблемою пошуку надійних виконавців для створення сайтів під ключ, які втілять усі задуми і вирішать майбутні завдання на професійному рівні. Люди шукають, де замовити сайт за адекватні гроші і хочуть бути впевненим, що не залишаться ошуканими і всю роботу виконавець доведе до кінця та очікуваного результату.

Ми надаємо якісні послуги з створення та розробки сайтів у Києві та по всій Україні. У нас Ви зможете вигідно замовити , порталів новин, форумів та інших онлайн-майданчиків в мережі інтернет

Наші фахівці нададуть повноцінну консультацію та технічну підтримку з усіх питань, пов’язаних розробкою сайтів на замовлення: плануванням та вибором стратегії просування, наповненням контенту, розробкою функціоналу та дизайну.

Ми пропонуємо створення сайтів недорого в Києві, вартість яких залежить від складності проекту та індивідуальних побажань Замовника. Намагаємося зробити унікальну пропозицію для кожного клієнта, виходячи з виділеного бюджету на створення веб-сайту. Із замовником ми обговорюємо терміни реалізації проекту та суворо дотримуємося їх, погоджуємо структуру та макети майбутнього сайту

Етапи створення інтернет сайту

Використання сайту та його пофлайн бізнесу багато в чому завипроектовано яке складається з кількох етапів:

1. Збір інформації та аналітика
Сюди входить отримання подробиць від замовника, що він хоче отримати. Після цього проводиться аналіз конкурентів, виявляються сильні та слабкі сторони майбутнього проекту, визначається цільова аудиторія, призначення, цілі та зміст контенту.

2. Планування
На цьому етапі розробляється карта сайту, складається список розділів та підрозділів, визначаються використовувані технології та підтримувані дозволи, розробляється макет та продумується зміст сторінок з підготовкою контенту.

3. Дизайн
Це один із головних етапів, адже візуальне сприйняття сайту має подобатися з першого погляду Вашим потенційним клієнтам та не відлякувати їх. Тут потрібно правильно підібрати елементи дизайну, враховуючи при цьому логотип компанії та фірмові корпоративні кольори.

4. Розробка функціоналу
Створюється повнофункціональна версія на основі дизайну, прототипов, графічних елементів, також вносяться правки та доповнення.

5. Тестування та здача сайту
На етапі тестування здійснюється перевірка сумісності, функціональності, відповідність програмного коду, завантаження файлів на сервер та запуск у роботу.

6. Обслуговування
Після створення інтернет сайту, необхідно підтримувати його працездатність та проводити просування сторінок у пошуковій видачі для залучення потенційних клієнтів

Як ми працюємо?

  • Попередньо обговорюємо майбутній проект по телефону або іншим зручним способом.
  • Зустрічаємося із Замовником в офісі та більш детально знайомимося зі специфікою бізнесу та тим завданням.
  • Підготовляємо комерційну пропозицію, виходячи з виділеного бюджету.
  • Чекаємо на підтвердження клієнта про подальшу співпрацю.
  • Розробляємо, погоджуємо та підписуємо договір зі специфікацією.
  • Підготовляємо макети сторінок з наступним узгодженням.
  • Реалізуємо технічну частину проекту.
  • Тестуємо сайт у робочому режимі, за необхідності вносимо коригування.
  • Презентуємо проект клієнту з наданням паролів та доступів до адмін панелі, хосту. Консультуємо та навчаємо співробітників роботі з сайтом.
  • Отримуємо схвалення з боку клієнта та закриваємо замовлення.

Двері нашої студії створення сайтів завжди відчинені для Вас!

Якщо у вас виникли питання

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Залишіть свої дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом