Безпечний VPN-зв’язок для Вашого бізнесу

Чи плануєте створити цілісну захищену мережу між своїми офісами та відділами для продуктивної та безпечної роботи співробітників та клієнтів компанії? Єдиним правильним рішенням є vpn тунель між офісами – сучасні технології, призначені для утворення віртуальних зашифрованих каналів зв’язку за допомогою глобальної мережі Internet. Але для того, щоб забезпечити безпечне з’єднання, налаштуваннями та обслуговуванням повинні займатися професіонали своєї справи.
Компанія Інфотек спеціалізується на обслуговуванні ІТ інфраструктури офісів та пропонує професійний підхід щодо організації vpn мережі. Наші досвідчені співробітники організують одночасно два і більше мережеві з’єднання та побудують ефективну логічну структуру поверх наявної мережі. Це необхідно для можливості підключення та безпечного обміну інформацією між філіями, персоналом та клієнтами компанії. Vpn між офісами дозволить передавати конфіденційні дані без необхідності створення додаткових каналів зв’язку. Відмінною особливістю технології ВПН є швидка організація та налаштування системи, а також простота подальшої експлуатації.

Об’єднання віддалених офісів вирішить відразу кілька важливих питань, зокрема:

  • Захистити передачу комерційної інформації між підрозділами організації.
  • Налаштувати захищене віддалене з’єднання до документації, баз даних, принтерів, сканерів та інших ресурсів підприємства.
  • Організувати онлайн конференцію, оперативну нараду між структурними відділами підприємства через аудіо або відеозв’язок.

Економічний ефект від організації VPN-з’єднань

Процес об’єднання офісів vpn здійснюється за допомогою апаратного обладнання та ПЗ. Вибір готового рішення в кожному окремому випадку відбувається в індивідуальному порядку, і визначається завантаженістю каналу, кількістю ПК, видом та обсягом інформації, периферійного обладнання та запланованих витрат.

Віртуальна приватна мережа VPN надасть можливість:

  • Зменшити витрати на обслуговування IT інфраструктури підприємства.
  • Виключити витік секретної інформації про діяльність компанії.
  • Масштабувати мережу.
  • Створити колективний доступ до файлообмінників, систем 1С та CRM, корпоративних порталів.
  • Віддалено використовувати периферійні пристрої, наприклад, роздрукувати документ в іншому кабінеті.
  • Керувати робочим процесом на відстані.

Як замовити послугу?

Досвідчені ІТ фахівці компанії «ІНФОТЕК» допоможуть створити vpn мережі для Вашого бізнесу. Також у нас Ви зможете на вигідних умовах замовити обслуговування та супровід ІТ систем. Дізнатися ціну на налаштування офісного VPN-зв’язку або оформити заявку Ви зможете за телефоном, вказаним на сайті.

Якщо у вас виникли питання

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Залишіть свої дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом