Просування сайтів у Києві або як збільшити обсяг продажів

Вибираючи контекстну рекламу для залучення клієнтів, за отримання трафіку доводиться платити постійно і чималі гроші. Але такий вид реклами часто не дає очікуваного результату. І як тільки Ви перестаєте платити за рекламу, кількість замовлень швидко падає до нуля. У такому разі альтернативним рішенням буде сео просування сайтів – метод не дуже швидкий, але ефективний, оскільки ефект зберігається надовго.

Після розробки сайтів багато власників запитують: Як забезпечити потік потенційних клієнтів і збільшити обсяг продажів товарів чи послуг компанії? Найефективнішим інструментом із залучення потенційних клієнтів на сторінки інтернет-магазинів або корпоративних сайтів є оптимізація та просування сайтів у пошукових системах. В результаті розкрутки сайту seo клієнтам буде простіше знайти Вашу компанію в інтернеті та замовити потрібну послугу, за яку вони готові заплатити зараз.

Основне завдання розкрутки сайту в пошукових системах – зробити так, щоб «теплі клієнти» потрапляли саме до Вас і поступово збільшити їх кількість.

Ми знаємо, як це зробити, і що найголовніше, вміємо організувати правильне пошукове просування сайту «законними методами», внаслідок чого кількість відвідувачів та потенційних клієнтів почне стрімко зростати вже після першого місяця роботи.

Що включає комплексне розкручування сайту?

Технічна підтримка та просування сайтів – це комплекс робіт, спрямованих на популяризацію компанії замовника в мережі інтернет при пошуковій видачі, збільшення трафіку та потоку потенційних покупців, яких цікавить певний продукт чи послуга.

Розкрутка веб сайту умовно складається з кількох етапів, якісне виконання кожного з яких забезпечить відмінний фінальний результат:

1. Комплексний сео аудит сайту з виявленням та усуненням технічних помилок.

2. Аналіз конкурентів для визначення переваг та недоліків продукції чи послуг.

3. Підбір семантичного ядра та складання ключових слів, за якими шукатимуть товар у мережі.

4. Робота над зовнішніми факторами поведінки та контроль дій відвідувачів на сторінках сайту.

 

Розкрутка, підтримка та просування сайтів має основну мету – зробити онлайн майданчик відомим для кожного потенційного клієнта, який повинен не просто відвідати сайт, але й оформити угоду .

Вартість СЕО просування

Ціна seo просування сайту може суттєво відрізнятися залежно від цілого фактора:

  • професіоналізму виконавця;
  • конкуренції на ринку;
  • наданих гарантій;
  • масштабів проекту (географія, націлення)

Потрібно розуміти, що вартість розкрутки та підтримки сайту визначається в індивідуальному порядку та розраховується у кожному конкретному випадку. Мінімальний бюджет може стартувати від 200-300 до 2000 $ на місяць. Якщо пропонують значно менші суми, будьте готові, що Вас можуть обдурити та не виконати взяті на себе зобов’язання.
Дізнатися вартість робіт для просування свого сайту прямо зараз ви зможете, зв’язавшись з менеджером по телефону або залишивши онлайн-заявку.

Чому потрібно замовити СЕО просування у нас?

Вибираючи будь-який товар чи послугу, клієнт завжди орієнтується на ціну та якість послуг. Не є винятком і наша компанія, яка готова запропонувати просування сайту недорого, але гарантуючи при цьому:
  • Підвищення впізнаваності бренду та зростання відвідуваності сайту вже в перший місяць роботи
  • Виведення сторінок сайту в ТОП пошукових систем Яндекс та Google в обумовлений термін
  • Зростання показників продажів, незалежно від масштабів та діяльності компанії

Рівне за 5 років роботи зусиллями наших співробітників ми вивели в ТОП пошукових систем більше 444 онлайн-майданчиків, інтернет магазинів по 27 654 ключових запитів. Ми працюємо з компаніями, незалежно від форми власності, сфери діяльності та масштабів. Наші сео фахівці мають чималий досвід у просуванні послуг різної тематики: від медицини до будівництва, для кожних з яких ми не просто створювали процес, а й домагалися відмінних результатів.

Хочете розпочати співпрацю або отримати детальну інформацію? Телефонуйте прямо зараз і будьте завжди попереду конкурентів.

Якщо у вас виникли питання

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Залишіть свої дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом