Абонентське обслуговування серверів для малого та середнього бізнесу

Сучасний бізнес неможливо уявити без цифрової інфраструктури, але щоб це все стабільно працювало, потрібно підтримувати та вчасно обслуговувати сервери компанії. Для цієї роботи потрібні серйозні фахівці, і чим більше така людина вміє, тим дорожче варто утримувати її в штаті.
Компанія Інфотек має у своєму штаті висококласних та вузькоспрямованих фахівців, які мають величезний досвід в адмініструванні серверів.
Ми пропонуємо довірити технічне обслуговування серверів саме нам, оскільки за багато років ми не дали приводу жодному клієнту пошкодувати своє рішення. Для кожного Замовника ми гарантуємо безперебійну роботу та значну економію коштів, оскільки абонентське обслуговування серверів у нас коштує не дорожче за стаціонарний комп’ютер.

Вартість налаштування сервера обговорюється з кожним клієнтом окремо та залежно від складності поставленого завдання.
Звертайтеся з вашими побажаннями, ми відкриті для діалогу!

Як відбувається налаштування та обслуговування серверів

Конфігурація сервера може відрізнятися та підбиратися під конкретне завдання індивідуально. На основі отриманих даних вибирається відповідні комплектуючі та виконується конфігурування системи, монтаж та налаштування сервера. Коли вся робота проведена, підключається та тестується система на стабільність та відмовостійкість. При позитивних результатах обладнання вводиться в експлуатацію і починається активна робота з інформацією.

Після впровадження для оптимальної роботи знадобиться періодичне технічне обслуговування, яке включає:

1. Діагностика технічного стану основних пристроїв та допоміжних компонентів. Виявлення помилок, перевірка логів, показників системи.

2. Підтримка працездатності електроживлення головного та резервного обладнання.

3. Моніторинг стану активного та пасивного обладнання, інших компонентів.

4. Здійснення контролю температури, щоб уникнути перегріву.
svoevremennyj-remont-oborudovaniya-s-zamenoj-elementov-po-neobkhodimosti

5. Своєчасний ремонт обладнання із заміною елементів за потребою.

Сучасні пристрої за підтримки відповідного програмного забезпечення, можуть вирішити цілу низку питань в управлінні та автоматизації бізнес-процесів. Для виконання поставленого завдання співробітники компанії «Інфотек» виконають налаштування сервера будь-якої конфігурації та ступеня складності.

Що ми вміємо

Ми виконуємо налаштування локальних серверів на базі однієї з нижче перерахованих операційних систем:

windows

linux (debian, ubuntu)

Далі, на вимогу замовника, проводиться налаштування сервера. У нас Ви можете замовити як комплексне налаштування сервера, так і його окремих службта програм. Ми налаштовуємо та підтримуємо наступні сервери:

медіа-серверу

принт-сервера

сервера віддаленого доступу

сервера 1с бухгалтерії

поштового сервера

mysql (база даних)

dns

ftp

nas

vpn

vps

Як ми працюємо

  • Ми беремо на обслуговування та налаштування серверів тільки компанії з Києва та найближчих районів, оскільки ми цінуємо свою репутацію і завжди намагаємося максимально швидко та ефективно реагувати на аварійні ситуації.
  • Наші фахівці проводять планові перевірки всіх служб і сервісів на серверах замовника, але і при цьому неможливо ізолювати обладнання на 100% від людей. Тому, якщо у вас немає гермозони, можуть виникнути ситуації, на які потрібно реагувати оперативно.
  • При виникненні скарг чи відмови сервісу ми виробляємо віддалене обслуговування сервера, щоб мінімізувати простий роботи офісу. Далі з’ясовуємо причину виникнення помилки та пропонуємо клієнту найкращі варіанти вирішення.

Компанія «Інфотек» дасть Вам можливість забути про проблеми, пов’язані з ІТ-інфраструктурою та стане надійним партнером на довгі роки, адже успіх вашого бізнесу – це стабільність та процвітання нашої компанії.

Дізнатися ціни на налаштування та обслуговування серверів або замовити послугу Ви зможете за телефоном, вказаним на сайті.

Якщо у вас виникли питання

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Залишіть свої дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом